מי אנחנו?

דאטה פרו proximity הינה החברה המנוסה והוותיקה בתחום דאטה דיגיטל מרקטינג. מאז נוסדנו, ב-1994, כאילו ראינו כבר הכל. אבל האמת היא שאנחנו קמים כל בוקר לעולם חדש ומפתיע. ומסעיר. במהלך השנים הפלטפורמות השתנו, המהפכה הדיגיטלית ערבבה שוב ושוב את חוקי המשחק והקריאייטיב השתדרג בהתאם, אבל המטרה שלנו לא השתנתה – לקרב אנשים למותגים. ולהיפך. לחבר אותם טוב טוב ביחד. עם השנים, צברנו הרבה ניסיון ולקוחות מרוצים רבים שלמדו להכיר את השירות הבלתי מתפשר שלנו וחוו את תחושת השותפות שלנו.

בדאטה פרו proximity מועסקים כמה עשרות עובדים והיא חלק מרשת Proximity העולמית מקבוצת BBDO, המונה כ-70 משרדים ולמעלה מ-2,500 עובדים מסביב לעולם. בעלי דאטה פרו proximity הם חברת BBDO העולמית ועודד רוזן, האיש שהביא לארץ את בשורת השיווק הישיר עוד בסוף שנות ה-80.

הצוות שלנו: עודד רוזן, יו”ר; אילנה קדוש-נבון, מנכ”ל; עמר קלי, סמנכ”ל ומנהל לקוחות ראשי; דורון אהרוני, סמנכ”ל, מנהל תפעול והפקה; אורי רוזן, סמנכ"ל פיתוח עסקי; ג’ואי סרוסי, מנהל Digital Lab – חדשנות דיגיטלית ופיתוח לקוחות.

יכולות ומחלקות

אנחנו מתמחים ב: Data Driven Marketing ,Salesforce Marketing Cloud, פרסונליזציה, סגמנטציה, מרקטינג אוטומיישן, ביג דאטה, ערוצי תקשורת ישירים עם לקוחות ב-push וב-pull, באי-מייל ובניוזלטרים, בפרינט, בסושיאל, פרסום ממוקד PPC וריטרגטינג ממוקד, באמצעות אתרים ובלוגים חכמים ומותאמים אישית ובתוכן פרסונלי.

אנחנו מייצרים הגברת מכירות והעצמת חוויית לקוח ברמה הכי אישית, עוסקים בהקמה והפעלה של מועדוני לקוחות, תכניות נאמנות, שימור לקוחות ומניעת נטישה, Cross-sell ,Up-sell, הגדלת נתח לקוח, ניהול תכניות Welcome, תכניות יעדים והטבות, B2B ו-B2C, גיוס לקוחות חדשים והבאת לידים, תכניות תמריצים ותמרוץ מערכי מכירה ושיווק, תכניות Co-Marketing ייעודיות, מערך הפקות דפוס דיגיטלי ו-BTL חדשני, ייעוץ ואנליזה שיווקית-אסטרטגית, BI, תכנון, מדידה ובקרת קמפיינים.

יש לנו בדאטה פרו proximity יכולות ופתרונות מא’ ועד ת’, כולל: סטודיו BTL, סטודיו דיגיטל, מחלקת קריאייטיב תוססת, מחלקת מחשוב ו-CRM חכמה, לשכת שירות לדאטה ואנליזה, אנשי תכנות ואפליקציות, מערכת תוכן דיגיטלי נהדרת, אנשי חדשנות דיגיטלית (Digital Lab), וכמובן, אנשי חטיבות הלקוחות שלנו, שלא ברור לנו אם הם רק עובדים אצלנו או ממש שותפים של הלקוחות שלנו. עד כדי כך.

כל מה שאנחנו עושים מכוון לשורה התחתונה אחת: יצירת ROI ללקוחותינו.

מה השיטה שלנו?

אין לנו איזו “שיטה” או “נוסחה” פלאית. יש לנו ניסיון. וידע. הרבה ידע. ושיקול דעת. וכלי אנליזה ומדידה. וכלים ויכולות מפה ועד להודעה חדשה.
אבל כמו שלא כל האנשים זהים, כך גם אתם, הלקוחות שלנו. כל אחד הוא מיוחד! כל אחד דורש כניסה לעומק והבנה מיטבית של מה בדיוק מתאים לו.

הנה הפרטים שלנו. הקליקו כאן ובואו לקפה >>