קבלו אותה, אילנה קדוש-נבון
אילנה קדוש-נבון, שמונתה לתפקיד מנכ"לית חברת דאטה פרו Proximity, נכנסה לתפקידה במאי ותחליף את אלון גל, המשמש כמנכ"ל החברה משנת 2006. ב-16 השנים האחרונות מילאה קדוש-נבון בהצלחה מרובה קשת רחבה של תפקידים, בכל תחומי העיסוק והמחלקות השונות של החברה. בשנים האחרונות שימשה כמשנה למנכ"ל החברה, הנחשבת למובילה בתחומה בישראל.

בתקופה האחרונה מעורבת דאטה פרו Proximity במהפכה השיווקית שעובר השוק בישראל עם כניסתן המסיבית של טכנולוגיות Marketing Automation, שיווק בענן ועולמות חוויית הלקוח, בשיתוף עם השחקנית המובילה בתחום בעולם SalesForce, ולרבות מספר מיזמים ושיתופי פעולה שיושקו בתקופה הקרובה.

עודד רוזן, מייסד ויו"ר דאטה פרו: "אילנה היא לא רק סיפור הצלחה בלתי רגיל, אלא גם מביאה לתפקיד מגוון באמת רחב של כישורים, לצד ההערכה הרבה לה היא זוכה מלקוחות ואנשי מקצוע לאורך כל השנים. אילנה צמחה יחד עם דאטה פרו Proximity ויש לה, כבר היום, חלק בהצלחתנו. המינוי מהווה חיזוק משמעותי לעתיד של דאטה פרו Proximity והמשך המסורת שלנו של צמיחה והתקדמות מנהלים מעולים מתוך הארגון. תודה אישית למנכ"ל היוצא והמוערך שלנו, אלון גל, שימשיך להיות חלק מהמשפחה וללוות אותנו גם ממחוזותיו החדשים".

אילנה קדוש-נבון: "אני שמחה על הזכות לעמוד בראשות חברה מובילה בתחומה בישראל, עם אנשים מדהימים ובעידן כזה של שינויים מהירים ומורכבים בשיווק. אתגר נפלא ועצום.
לקוחותינו ימשיכו ליהנות מהצוות המקצועי שלנו, מהניסיון הרב והחדשנות שאנחנו מביאים לשולחן, בייחוד בימים מרתקים אלה, שבהם ניהול מסעות לקוח על פלטפורמת Marketing Automation הופך את התקשורת להרבה יותר פרסונלית ואפקטיבית".

להרחבה בכתבה באייס >>
לפרגון בפוסט בפייסבוק שלנו >>